Ultimate magazine theme for WordPress.

منظره ای از لووسین

منظره ای از لووسین اثر کامی پیسارو

اسم اثر: منظره ای از لووسین – اثر کامیل پیسارو – کل اثر

یاکوب آبراهام کامی پیسارو (Jacob Abraham Camille Pissarro) (زاده ۱۰ ژوئیه ۱۸۳۰ – درگذشته ۱۳ نوامبر ۱۹۰۳) نقاش دریافتگر (امپرسیونیست) دانمارکی-فرانسوی بود.

کامی پیسارو نقاشی است که نه تنها او را بنیان‌گذار دریافتگری (امپرسیونیسم) می‌دانند، بلکه وی را استاد چهار نقاش بزرگ پسادریافتگر، از جمله سزان، گوگن و ون‌گوگ، می‌خوانند.

او از استادان پل گوگن بود. رنوآر چهره‌نگاره‌های پیسارو از مردم عادی را انقلابی می‌خواند. وی تنها هنرمندی بود که آثارش بین سال‌های ۱۸۷۴ و ۱۸۸۶ در هر هشت نمایشگاه آثار دریافتگرانه پاریس به معرض نمایش درآمدند.

اسم اثر: منظره ای از لووسین – اثر کامیل پیسارو – بخشی از اثر

درباره اثر منظره ای از لووسین

در چند صد متری خانه اش ، کامیل پیسارو منظره ای از دهقانان را که در باغی سایه دار و جنگلی در کنار گروهی از خانه های روستا کار می کردند ، نقاشی کرد. در پیش زمینه ، زنی با یک سطل مکث کرده تا با پسر جوانی که کیف مدرسه اش را روی شانه های خود دارد صحبت کند. آسمان خاکستری و درختانی که برگ های خود را از دست می دهند ، پاییز بودن این منظره را نشان می دهد.

اسم اثر: منظره ای از لووسین – اثر کامیل پیسارو – بخشی از اثر

پیسارو با نقاشی در هوای آزاد در کنار کلود مونه و پیر آگوست رنوار ، روش جدیدی را برای شکستن سطوح با ضربات قلمو به آرامی دنبال کرد. این تکنیک انقلابی ، سنگ بنای امپرسیونیسم ، به فهمیدن اینکه نور و حرکت چگونه بر درک اشیا تأثیر می گذارد کمک می کند. پیسارو بوم را به زمینه ای از بافت و حرکت تبدیل کرد. نوع ضربه قلمو با توجه به بافت و فرم جسمی که توصیف می کند متفاوت است. به عنوان مثال ، انبار کاه باضربه های قلم مویی به شکل نی رنگ آمیزی می شود ، برگها با لکه های دندانه دار رنگ تصویر می شوند و دیوارهای گچ بری با ضربات پهن و صاف به تصویر کشیده می شوند.

اسم اثر: منظره ای از لووسین – اثر کامیل پیسارو – بخشی از اثر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.