Ultimate magazine theme for WordPress.

فریب خاطرات

مارکوس مولر بیتش – Marcus Møller Bitsch- عکاس دانمارکی

مارکوس مولر بیتش – Marcus Møller Bitsch- عکاس دانمارکی اهل ارهوس دانمارک است که هم اکنون در پاریس مستقر است. آخرین سری او سوالاتی را درباره ماهیت خاطرات مطرح می کند: صحت آنها ، تعاملات ما با آنها و نحوه درک ما از جهان پیرامون. وی خاطرنشان می کند: «خاطرات ما را فریب می دهند. آنها بندرت نمایانگر واقعی آنچه واقعاً اتفاق افتاده است هستند. آنها به طور ناخودآگاه و آگاهانه تغییر می یابند تا برجسته ترین نکات برجسته – منفی و همچنین مثبت – را به جای نامربوط بودن برای ایجاد خاطره واضح تر ، نشان دهند.

مارکوس مولر بیتش – Marcus Møller Bitsch- عکاس دانمارکی

مولر بیتش این تغییر را نشان می دهد – یک حس ویرایش وجود خود ما. عکس های او به عنوان دیوراماهای (تصاویر شهر فرنگ) مینیاتوری ، کلاژهای سه بعدی و توهمات نوری چاپ ، برش ، بازسازی شده است.

مارکوس مولر بیتش – Marcus Møller Bitsch- عکاس دانمارکی

همه آنچه می دانیم ، لمس می کنیم ، می بینیم و بو می کنیم ، از طریق تعدادی فرآیند فیزیولوژیکی و شناختی فیلتر می شود. متعاقباً ، تجربه ذهنی ما از جهان بی نظیر است ، همانگونه که خاطرات ما از تجربه جهان بی نظیر هستند. ” تصاویر به صورت شبیه سازی خاطرات خم ، شکستن و تغییر در طول زمان بریده می شوند ، پاره می شوند ، دستکاری می شوند و از آنها عکس گرفته می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.